Anioły mojej córki Marty

niedziela, 14 listopada 2010

Wyprawa do Ostrawy

Wybrałam się z koleżankami do Ostrawy na festiwal patchworku, organizowany przez panią Brezinową właściwie co rok. Dla mnie to wielka wyprawa i wielkie wydarzenie. Pojechałyśmy w pięc i świetnie się bawiłyśmy. Na miejscu oprowadzała nas nasza czeska przyjaciółka Dana. Kupiłyśmy wiele przepięknych szmatek. Podziwiałyśmy fantastyczne prace czeskich miłośniczek patchworku, skorzystałyśmy z ich rad na małym kursiku, powzdychałyśmy i wróciłyśmy wieczorem do codzienności. Napewno pozostał w nas kreatywny duch tamtej atmosfery, inspirujący do tworzenia swoich własnych ślicznych prac patchworkowych.
Na wystawie zapachniało nam już Świętami Bożego Narodzenia i przypomniało jak niewiele czasu pozostało na prace i prezenty :))


Zdjęc mam oczywiście dużo więcej ale nie pokazuję wszystkiego:))) Było cudownie uśmiałyśmy się, ubawiłyśmy i z nową energią wróciłyśmy do domów. Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających :):):)

3 komentarze:

 1. o ja cieeeee jak ja Wam zazdroszczę ...
  A może jednak dasz się namówić na zamieszczenie jednak większej ilości fotek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kornelia, dzięki i za to chociaz ale pokaz więcej ! :))swietnie ze pojechałyście, wyjazd na wystawę do zawsze dobry doping...pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę pewnie jak wiele z nas :D i o więcej fotek prosimy :)

  OdpowiedzUsuń