Anioły mojej córki Marty

poniedziałek, 8 listopada 2010

Gwiazda Październikowa

W końcu udało mi się wstawic nasze gwiazdy, wiem jest już praktycznie po czasie ;) ale internet ostatnio nawalał, (z winy modemu, koniecznie powinnam go wymienic na nowy) Koleżanki się spisały i uszyły śliczne bloki wiatraczki i myślę jak je nazwac, coś ostatnio nie mam weny ;);) Grażkowy, gdy mu się tak przyglądam, skojarzył mi się z kwiatami w doniczkach: niby jesień a jeszcze słońce chętnie opromienia parapet okienny ozdobiony kwitnącymi kwiatami :))) a więc nazwa " Kwiaty w doniczkach" pasuje jak ulał :))))

I kolorowe "Jesienne, leśne wrzosy Reni" zachęcające do ostatnich spacerów :))

A tutaj " Bomboniera" Zosi, trufle, bakalie i pistacje :)))

No i zaczyna brakowac mi pomysłów :))), moje bloki nieodmiennie kojarzą mi się z niebem, może dlatego, że ciągle w nie spoglądam? ;) Bardzo lubię podziwac chmury, jesienią są najciekawsze w największej gamie szarości, czasem zabarwione słońcem.... a na ich tle choiny, wysokie i wiecznie zielone i brzozy, które najdłużej trzymają swoje żółte liście :)))) Więc tytuł " Jesienna pogoda" chyba pasuje co?

Bloki Tosi są tak cudownie kolorowe iż napewno z jesienią się nikomu nie kojarzą, raczej z wiecznie "kwitnąca oranżerią"

Sanna swoje Anioły ostatnio zaniedbała, lecz wierzymy że niedługo powoła je do życia ;););)
Pozdrawiamy Sannę i odwiedzających również :)))

4 komentarze:

 1. no to trzasnęłaś ... gwiezdnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak miło czytać nazwy wymyślone przez Ciebie dla naszych bloków .

  OdpowiedzUsuń
 3. następne gwiazdy , to dopiero będzie patchwork :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. cudne gwiazdy, jak poprzednie zresztą też! Każda z Was stworzy cudowny obraz!! moja gwiezdna narzuta już powstała:)czekam niecierpliwie na Wasze bo juz niedługo powinnyście kończyć :)

  OdpowiedzUsuń