Anioły mojej córki Marty

czwartek, 23 września 2010

Gwiazdy wrześniowe

Miałam bardzo poważną awarię komputera, straciłam wszystko co na nim miałam, dlatego cieszę się z istnienia takich blogów, bo na nich przynajmniej zachowują się kawałki naszej przygody z szyciem, większośc rzeczy które uszyję rozdaję i zostają mi po nich tyko zdjęcia więc trochę boli gdy patrzę na puste foldery :(( no i znowu włączyło się coś tam co nie pozwala mi pisac c z kreseczką... ale wracajamy do tematu ... nasz sampler i bloki wrześniowe :))))) Na pierwszym zdjęciu jest zaległy sierpniowy blok naszek kochanej Grażynki :))) "Domek na Złotej" :))))

I jej wrześniowy blok : "Ogród w pełnym słońcu"
Blok Reni : "Słońce na leśnej polanie" ... no tak, druga połowa września jest cudownie rozsłoneczniona więc nazwy adekwatne :)))))

Blok Tosi wygląda jak "Królewska Dalia" i przy takiej nazwie zostaniemy :)))
No i mój, skromnie przy koleżankach wyglądający blok: "Jesienne, wieczorne niebo" Bo ostatnio jest co podziwiac siedząc w ogródku lub na balkonie, bo słońce zachodząc barwi niebo kilkoma odcieniami niebieskiego i różu... się rozmarzyłam ;) Brakuje tutaj zdjęcia Zosi, awaria wcięła między innymi zdjęcie jej bloku i czekamy aż dośle nowe... Wybacz mi kochana, siła wyższa.
No i nie ma narazie Sanny ze swoimi Aniołami, ale czasem tak bywa, jak mówią koleżanki: życie pisze scenariusze, my tylko próbujemy się dopasowac... co nie znaczy, że zrezygnowała o nie, musimy tylko cierpliwie poczekac na lepszy układ gwiazd :)))))

5 komentarzy:

 1. piękne gwiazdy! Twój jest tak melancholijne piękny! a słoneczna reszta cudna! Bloki Reni kojarzą mi się z grzybobraniem, nie wiem czemu:)ta gwiazdę już uszyłam jako pierwszą, ale z reszty dopiero 4 mam więc powoli Was gonię:)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne te gwiazdy i nazwy wspaniałe:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Nazwy wspaniałe . Dzieki Kornelio . Ten blok Domek na Złotej jest krzywy . Do zszywania całego samplera poprawię go .Mogę go krytykować bo jest mój .Reszta jest śliczna .
  Renia ma cudne kolorki . Takie pod Z..........ę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ z ciebie detalistka Grażko :))) Ulinkap fajnie że bawisz sie razem z nami, polece sobie pooglądac twoje cuda :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Reni komentarz......
  wreszcie zaczął przyjmować moje komentarze!!!!
  wszystkie gwiazdki sa świetne a mojej nie oddam Z...i:)))

  OdpowiedzUsuń