Anioły mojej córki Marty

czwartek, 26 sierpnia 2010

Gwiazdki sierpniowe

No i nazbieraliśmy tych spadających, sierpniowych gwiazdek troszeczkę i mnie udało się nadrobić czerwcowy, czekamy jeszcze na gwiazdki Grażki i Sanny, wierzę że dziewczyny szybciutko za nami dobiegną to tego miejsca pod niebiem :)))))
"Domek w lesie" Reni
"Czekolada z orzechami z okienkiem" Zosi, znacie taką prawda? ;;))


I mój "Domek z dzikim ogrodem", z powodu grzybka tak ją nazwałam :))) zauważyłam go gdy gwiazda była już gotowa, się muchomorek wychylił spod krzaczka :)))))
I mój spóźnialski czerwcowy " Basenik w ogródku"

Nawet nam się kręci ten samplerek :)))) chociaż lipcowe gwiazdy nam się wakacyjnie zapodziały, nieszkodzi ważne, że się kręci prawda? Pozdrawiam wszystkich serdecznie

4 komentarze:

 1. Ależ bym chciała szyć z Wami! Teraz to juz chyba za późno, ale może następnym razem?
  Uwielbiam szyć wespół-w zespół. Raz mi sie tylko udało na miłym forum, ale to juz przeszłość. Narzuty uszyte.
  A może bym nadrobiła? To tylko osiem bloków...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasne Maryna, bierz się do pracy masz tylko 5 bloków do uszycia, bo anioły szyje tylko jedna z nas, poczytaj sobie etykiety "Odlotowe Gwiazdeczki", szyjemy z polskiej "Leny" która wyszła tylko 1 raz, ale możesz skopiować nasze gotowe, to bardzo łatwe do szycia bloki, dwie z nas szyją metodą PP, żeby było łatwiej :))) jak już będziesz gotowa to albo wstaw u siebie i pchwal się albo podeślesz na maila i oficjalnie dokoptujesz do grupy. Jak będziesz mieć jakieś pytania to śmiało :))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Uszyłam dwie. Ciężko mi idzie, nie znam oryginalnych wymiarów i muszę zaczynać od końca, czyli najpierw załozyłam, że jeden blok będzie miał wymiar 50 cm x 50 cm i teraz obliczam wielkość poszczególnych elementów. Chyba powtórzę wczorajszą pracę, nieładnie wyszło. Moje gwiazdki różnią się wymiarami a przecież wybrałam najłatwiejsze. Gdzieś popełniłam błąd.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nasze bloki mają wymiar 33x33, ale jak chcesz mieć inny to sprawa indywidualna :)))) Rozrysuj sobie wzór bloku na papierze i szyj metodą PP, tak szyją dwie z nas i one nie maja problemów z rozmiarówką reszta się nie przejmuje ale to kwestia paru milimetrów Pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń