Anioły mojej córki Marty

poniedziałek, 12 lipca 2010

Ośmiorniczka

Kilka dni temu na stronie Moda Bake Shop ujrzałam cudnej urody ośmiorniczkę
http://www.modabakeshop.com/2010/07/oopsie-octopus.html i postanowiłam uszyć taką dla Agatki, która ciągle jest w szpitalu ale rezultaty leczenia zaskakują nawet samych lekarzy, więc rodzina jest już prawie szczęśliwa, bo malutkiej nic nie grozi :))))
Moja ośmiorniczka jest większa od oryginalnej i uszyta z czterech kolorów a nie dziewięciu i ma inne oczy.... ale to przecież widać od razu :))) Tutaj usiadła na zydelku syneczka i podziwia urodę ogrodu, ma około 35cm...

Lecz gdy stoli przekracza 40cm :)))... Ciągnie ją do wody...
I nie boi się ogrodowych krokodyli, nic a nic... odważna Pola :))) Takie imię dostała od Agatki u której zawitała dzisiaj popołudniu
Ale na tym zdjęciu jest jeszcze niedzielne przedpołudnie i wielkie opalanie na brzegu dziecięcego basenu
Szycie było bardzo przyjemne, bo kursik obrazkowy niezwykle czytelny :))))) niesądziłam, że szycie zabawek daje taką satysfakcję, polecam.

3 komentarze:

  1. jestem pod wrażeniem, ośmiornica jest genialna!! nigdy nie widziałam tego pomysłu- ale twoje wykonanie to rewelacja i kolory super dla dziewczynki! zdrowia dla obdarowanej Agatki:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Z głowy mi wyjęła moja przedmówczyni . Genialna jest ta ośmiornica . Czy wypełniasz ją naszą ociepliną do kołderek ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak, używałam podartej ociepliny 80-tki, którą ostatnio kupiłam, nadaje się najlepiej bo jest mięciutka i fajnie się nią wypełnia :)

    OdpowiedzUsuń